Stycznik mocy TeSys D 150A 3P 75KW 400V AC 1NO 1NC AC-3 zaciski śrubowe | LC1D150V7 Schneider Electric
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Schneider Electric
Kod
EAN
Kod Producenta
LC1D150V7
Stycznik mocy TeSys D 150A 3P 75KW 400V AC 1NO 1NC AC-3 zaciski śrubowe
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
  • Producent Schneider Electric
  • Wymiary 0.19m x 0.168m x 0.208m
  • Seria producenta TeSys K, D
Stycznik AC
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 400 - 400 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 400 - 400 V
  • Rodzaj napięcia sterowania AC
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1 200 A
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3 150 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3 75 kW
  • Znamionowy prąd pracy dla AC-4 50 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-4 22 kW
  • Wersja modułowa Nie
  • Liczba styków pomocniczych zwiernych 1
  • Liczba styków pomocniczych rozwiernych 1
  • Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie śrubowe
  • Liczba styków głównych zwiernych 3
  • Napięcie pracy dla AC 50 Hz 440 - 440 V
  • Napięcie pracy dla AC 60 Hz 440 - 440 V
  • Szerokość 120 mm
  • Wysokość 158 mm
  • Głębokość 136 mm