Stycznik mocy safety 50A, 3P + 2Z + 2R, sterowanie DC DILMS50-22(RDC24) DILMS | 191714 Eaton
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Eaton
Kod
EAN
Kod Producenta
191714
Stycznik mocy safety 50A, 3P + 2Z + 2R, sterowanie DC DILMS50-22(RDC24) DILMS
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: DILMS50-22(RDC24)
Stycznik bezpieczeństwa, Zastosowanie: Styczniki do silników, Kompletne urządzenia do 170 A, Kategoria użytkowania: AC-1: Obciążenia bezindukcyjne lub lekko indukcyjne, piece oporowe, NAC-3: Silniki indukcyjne prądu przemiennego: rozruch, wyłączanie w trakcie pracy, AC-4: Silniki indukcyjne prądu przemiennego: rozruch, przeciwpoślizgowe, rewersyjne, impulsowe, Sposób podłączenia: Zaciski śrubowe, Uwagi: Nadaje się również do silników o klasie sprawności IE3., Urządzenia zgodne z IE3 są identyfikowane po logo na opakowaniu., Opis: Element styku pomocniczego połączony na stałe z urządzeniem podstawowym (ręczne uruchomienie niemożliwe). , Prąd znamionowy roboczy AC-3 380 V 400 V: Ie= 50 A, Prąd znamionowy roboczy AC-1 Prąd cieplny konwencjonalny w powietrzu swobodnym, 3 bieguny, 50 - 60 Hz Otwarte przy 40 °C: Ith =Ie= 80 A, zamknięte: Ith= 58 A, Prąd znamionowy roboczy AC-1 Prąd cieplny konwencjonalny w powietrzu swobodnym, 1 biegun otwarty: Ith= 162 A, zamknięte: Ith= 145 A, Maks. moc znamionowa silników trójfazowych, 50 - 60 Hz AC-3 220 V 230 V: P= 15,5 kW, 380 V 400 V: P= 22 kW, 660 V 690 V: P= 30 kW, Maks. parametry silników trójfazowych, 50 - 60 Hz AC-4 220 V 230 V: P= 6 kW, 380 V 400 V: P= 10 kW, 660 V 690 V: P= 14 kW, Styki N/O = Normalnie otwarte: 2 N/O, Styki N/C = Normalnie zamknięte: 2 NC, Instrukcje: Styki zgodne z normą EN 50 012., zintegrowany układ przeciwzakłóceniowy w elektronice wykonawczej, ze stykiem lustrzanym., Napięcie AC/DC: Praca DC
  • Producent Eaton
  • Seria producenta DILMS
Stycznik AC
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 - 24
  • Rodzaj napięcia sterowania DC
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1 80 A
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3 50 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3 22 kW
  • Znamionowy prąd pracy dla AC-4 21 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-4 10 kW
  • Znamionowa moc pracy NEMA 29.8 kW