Stycznik mocy KCP KCP-18-230 | 24104 Kanlux
Stycznik mocy KCP KCP-18-230
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: KCP-18-230
- Producent Kanlux
- Wymiary 0.05m x 0.09m x 0.08m
- Seria producenta KCP-18-230
Stycznik AC
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 220 - 240
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 220 - 240
- Rodzaj napięcia sterowania AC
- Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1 32 A
- Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3 18 A
- Znamionowa moc pracy dla AC-3 7.5 kW