Stycznik mocy DILM 80A 3P 37kW 24V DC DILM80-EA(RDC24) | 189922 Eaton
Kod Producenta
189922
Stycznik mocy DILM 80A 3P 37kW 24V DC DILM80-EA(RDC24)
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: DILM80-EA(RDC24)
Stycznik, Zastosowanie: Styczniki do silników, Styczniki do 170 A, 3-biegunowy, Kategoria użytkowa: AC-1: Obciążenia nieindukcyjne lub obciążenia o małej indukcyjności, piece oporowe, NAC-3: Standard. silniki indukcyjne AC: rozruch, wyłączanie w trakcie pracy, AC-4: Stand.silniki induk.AC:rozruch,podłącz.,cofanie,pr. spowol.,Sposób podłącz.: Zaciski śrubowe, Uwagi: Odpowiednie również dla silników o klasie sprawności IE3., Urządzenia spełniające normy IE3 są oznaczone odpowiednim logo na opakowaniu., Liczba biegunów: 3-biegunowy, Znamionowy prąd roboczy AC-3, 380 V 400 V: Ie= 80 A, Znamionowy prąd roboczy AC-1 Prąd cieplny umowny na wolnym powietrzu, 3-biegunowy
  • Producent Eaton
  • Wymiary 0.09m x 0.17m x 0.16m
  • Seria producenta DILM
Stycznik AC
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 - 27
  • Rodzaj napięcia sterowania DC
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1 110 A
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3 80 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3 37 kW
  • Znamionowy prąd pracy dla AC-4 40 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-4 20 kW