Stycznik mocy DILM 7A 3P 3kW 24V AC 1NC DILM7-01(24V50/60HZ)-PI | 199226 Eaton
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Eaton
Kod
EAN
Kod Producenta
199226
Stycznik mocy DILM 7A 3P 3kW 24V AC 1NC DILM7-01(24V50/60HZ)-PI
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: DILM7-01(24V50/60HZ)-PI
Stycznik, Zastosowanie: Styczniki do silników, Styczniki do 95 A, 3-biegunowy, Kategoria użytkowa: AC-1: Obciążenia nieindukcyjne lub obciążenia o małej indukcyjności, piece oporowe, NAC-3: Standard. silniki indukcyjne AC: rozruch, wyłączanie w trakcie pracy, AC-4: Stand.silniki induk.AC:rozruch,podłącz.,cofanie,pr. spowol.,Sposób podłącz.: Zaciski wtykowe Push-In, Uwagi: Odpowiednie również dla silników o klasie sprawności IE3., Liczba biegunów: 3-biegunowy, Znamionowy prąd roboczy AC-3, 380 V 400 V: Ie = 7 A, Znamionowy prąd roboczy AC-1 Prąd cieplny umowny na wolnym powietrzu, 3-biegunowy, 50–60 Hz Otwarcie przy 40°C: Ith =Ie= 22 A, w obudowie: Ith = 18 A
  • Producent Eaton
  • Wymiary 0.071m x 0.049m x 0.082m
Stycznik AC
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 24 - 24 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 24 - 24 V
  • Rodzaj napięcia sterowania AC
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1 22 A
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3 7 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3 3 kW
  • Znamionowy prąd pracy dla AC-4 5 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-4 2.2 kW