Stycznik mocy DILM 17A 3P 7,5kW 230V AC 1NC DILM17-01-EA(230V50HZ,240V60HZ) | 189911 Eaton
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Eaton
Kod
EAN
Kod Producenta
189911
Stycznik mocy DILM 17A 3P 7,5kW 230V AC 1NC DILM17-01-EA(230V50HZ,240V60HZ)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: DILM17-01-EA(230V50HZ,240V60HZ)
Stycznik, Zastosowanie: Styczniki do silników, Styczniki do 170 A, 3-biegunowy, Kategoria użytkowa: AC-1: Obciążenia nieindukcyjne lub obciążenia o małej indukcyjności, piece oporowe, NAC-3: Standard. silniki indukcyjne AC: rozruch, wyłączanie w trakcie pracy, AC-4: Stand.silniki induk.AC:rozruch,podłącz.,cofanie,pr. spowol.,Sposób podłącz.: Zaciski śrubowe, Uwagi: Odpowiednie również dla silników o klasie sprawności IE3., Urządzenia spełniające normy IE3 są oznaczone odpowiednim logo na opakowaniu., Liczba biegunów: 3-biegunowy, Znamionowy prąd roboczy AC-3, 380 V 400 V: Ie= 18 A, Znamionowy prąd roboczy AC-1 Prąd cieplny umowny na wolnym powietrzu, 3-biegunowy
  • Producent Eaton
  • Wymiary 0.045m x 0.085m x 0.097m
  • Seria producenta DILM
Stycznik AC
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 230 - 230 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 240 - 240 V
  • Rodzaj napięcia sterowania AC
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1 40 A
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3 18 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3 7.5 kW
  • Znamionowy prąd pracy dla AC-4 10 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-4 4.5 kW