Stycznik mocy DILM 12A 3P 5,5kW 24V DC 1NC DILM12-01(24VDC)-PI | 199248 Eaton
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Eaton
Kod
EAN
Kod Producenta
199248
Stycznik mocy DILM 12A 3P 5,5kW 24V DC 1NC DILM12-01(24VDC)-PI
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: DILM12-01(24VDC)-PI
  • Producent Eaton
  • Wymiary 0.071m x 0.048m x 0.082m
Stycznik AC
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 - 24 V
  • Rodzaj napięcia sterowania DC
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1 22 A
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3 12 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3 5.5 kW
  • Znamionowy prąd pracy dla AC-4 7 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-4 3 kW