Stycznik mocy DILM 12A 3P 5,5kW 24V DC 1NC DILM12-01(24VDC) | 276880 Eaton
Stycznik mocy DILM 12A 3P 5,5kW 24V DC 1NC DILM12-01(24VDC)
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: DILM12-01(24VDC)Styczniki mocy DIL przeznaczone są do sterowania i ochrony silników elektrycznych, załączania instalacji oświetleniowych, grzewczych, wentylacji i transformatorów. Styczniki są uruchamiane przez rozmaite aparaty sterujące, ręcznie lub automatycznie w zależności od drogi, czasu, ciśnienia lub temperatury. Niezbędne, wzajemne uzależnienia wielu styczników można łatwo tworzyć przez blokady z zastosowaniem ich styków pomocniczych.
- Producent Eaton
- Wymiary 0.045m x 0.068m x 0.075m
- Seria producenta DILM
Stycznik AC
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 - 24 V
- Rodzaj napięcia sterowania DC
- Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1 22 A
- Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3 12 A
- Znamionowa moc pracy dla AC-3 5.5 kW
- Znamionowy prąd pracy dla AC-4 7 A
- Znamionowa moc pracy dla AC-4 3 kW
- Znamionowa moc pracy NEMA 7.4 kW