Stycznik mocy AC-3 96A 45kW 3P, 100-250V AC/DC, AF96-30-00-13, zaciski śrubowe | 1SBL407001R1300 ABB
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
ABB
Kod
EAN
Kod Producenta
1SBL407001R1300
Stycznik mocy AC-3 96A 45kW 3P, 100-250V AC/DC, AF96-30-00-13, zaciski śrubowe
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: 1SBL407001R1300
AF96-30-00-13 to 3-biegunowy stycznik 1000 V IEC lub 600 UL z zaciskami śrubowymi, sterujący silnikami do 45 kW / 400 V AC (AC-3) lub 60 hp / 480 V UL i przełączający obwody mocy do 130 A (AC-1) lub 115 A UL do użytku ogólnego
  • Producent ABB
  • Wymiary 0.07m x 0.116m x 0.1255m
  • Seria producenta AF96
Stycznik AC
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 100 - 250 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 100 - 250 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 100 - 250 V
  • Rodzaj napięcia sterowania AC/DC
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1 130 A
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3 105 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3 45 kW
  • Wersja modułowa Nie
  • Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie śrubowe
  • Liczba styków głównych zwiernych 3
  • Napięcie pracy dla AC 50 Hz 1000 - 1000 V
  • Napięcie pracy dla AC 60 Hz 1000 - 1000 V
  • Szerokość 70 mm
  • Wysokość 125.5 mm
  • Głębokość 116 mm