Stycznik mocy 9A, 3P, 4kW, 230V AC, 1NO, zaciski śrubowe | 11BG0910A230 Lovato Electric
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Lovato Electric
Kod
EAN
Kod Producenta
11BG0910A230
Stycznik mocy 9A, 3P, 4kW, 230V AC, 1NO, zaciski śrubowe
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
  • Producent Lovato Electric
  • Wymiary 0.048m x 0.065m x 0.062m
Stycznik AC
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 230 - 230 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 230 - 230 V
  • Rodzaj napięcia sterowania AC
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1 18 A
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3 9 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3 4 kW