Stycznik mocy 3-bieg. 95A [AC-3] 2Z2R, DILM95-22(230V50HZ,240V60HZ) DILM | 239527 Eaton
Kod Producenta
239527
Stycznik mocy 3-bieg. 95A [AC-3] 2Z2R, DILM95-22(230V50HZ,240V60HZ) DILM
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: DILM95-22(230V50HZ,240V60HZ)
  • Producent Eaton
  • Wymiary 0.09m x 0.17m x 0.175m
  • Seria producenta DILM
Stycznik AC
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 230 - 230
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 240 - 240
  • Rodzaj napięcia sterowania AC
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1 130 A
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3 95 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3 45 kW
  • Znamionowy prąd pracy dla AC-4 50 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-4 26 kW
  • Znamionowa moc pracy NEMA 55 kW