Stycznik mocy 3-bieg. 32A [AC-3] 1Z0R, DILM32-10(RDC240) | 277277 Eaton
Stycznik mocy 3-bieg. 32A [AC-3] 1Z0R, DILM32-10(RDC240)
Informacja o Produkcie
- Producent Eaton
- Wymiary 0.045m x 0.085m x 0.097m
- Seria producenta DILM
Stycznik AC
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 200 - 240
- Rodzaj napięcia sterowania DC
- Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1 45 A
- Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3 32 A
- Znamionowa moc pracy dla AC-3 15 kW
- Znamionowy prąd pracy dla AC-4 15 A
- Znamionowa moc pracy dla AC-4 7 kW
- Znamionowa moc pracy NEMA 14.9 kW