Stycznik mocy 3-bieg. 25A [AC-3] 2Z1R, DILM25-21(RDC24) | 277210 Eaton
Stycznik mocy 3-bieg. 25A [AC-3] 2Z1R, DILM25-21(RDC24)
Informacja o Produkcie
- Producent Eaton
- Wymiary 0.045m x 0.085m x 0.138m
- Seria producenta DILM
Stycznik AC
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 - 27
- Rodzaj napięcia sterowania DC
- Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1 45 A
- Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3 25 A
- Znamionowa moc pracy dla AC-3 11 kW
- Znamionowy prąd pracy dla AC-4 13 A
- Znamionowa moc pracy dla AC-4 6 kW
- Znamionowa moc pracy NEMA 11 kW