Stycznik mocy 3-bieg. 25A [AC-3] 1Z0R, DILM25-10(RDC240) | 277149 Eaton
Kod Producenta
277149
Stycznik mocy 3-bieg. 25A [AC-3] 1Z0R, DILM25-10(RDC240)
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: DILM25-10(RDC240)
  • Producent Eaton
  • Wymiary 0.045m x 0.085m x 0.097m
  • Seria producenta DILM
Stycznik AC
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 200 - 240
  • Rodzaj napięcia sterowania DC
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1 45 A
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3 25 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3 11 kW
  • Znamionowy prąd pracy dla AC-4 13 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-4 6 kW
  • Znamionowa moc pracy NEMA 11 kW