Stycznik mocy 3-bieg. 12A [AC-3] 1Z0R, DILM12-10(110VDC) DILM | 276848 Eaton
Stycznik mocy 3-bieg. 12A [AC-3] 1Z0R, DILM12-10(110VDC) DILM
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: DILM12-10(110VDC)Stycznik z podwójnym zaciskiem skrzynkowym zapewniającym niezawodne okablowanie przewodów o różnych przekrojach. Dzięki czołowym przyłączom możliwe jest szybkie podłączanie okablowania. Takie same wymiary styczników AC i DC pozwalają na korzystanie z tych samych akcesoriów. Dostępne akcesoria: podłączane moduły łączników pomocniczych i montaż boczny, blokada mechaniczna, elektroniczny moduł czasowy, ochronny przekaźnik silnikowy, zwora punktu gwiazdowego, łącznik równoległy.
- Producent Eaton
- Wymiary 0.045m x 0.068m x 0.075m
- Seria producenta DILM
Stycznik AC
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 110 - 110
- Rodzaj napięcia sterowania DC
- Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1 22 A
- Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3 12 A
- Znamionowa moc pracy dla AC-3 5.5 kW
- Znamionowy prąd pracy dla AC-4 7 A
- Znamionowa moc pracy dla AC-4 3 kW
- Znamionowa moc pracy NEMA 7.4 kW