Stycznik mocy 3-bieg. 12A [AC-3] 1Z0R, DILM12-10(110V50HZ,120V60HZ) | 276827 Eaton
Stycznik mocy 3-bieg. 12A [AC-3] 1Z0R, DILM12-10(110V50HZ,120V60HZ)
Informacja o Produkcie
- Producent Eaton
- Wymiary 0.045m x 0.068m x 0.075m
- Seria producenta DILM
Stycznik AC
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 110 - 110
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 120 - 120
- Rodzaj napięcia sterowania AC
- Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1 22 A
- Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3 12 A
- Znamionowa moc pracy dla AC-3 5.5 kW
- Znamionowy prąd pracy dla AC-4 7 A
- Znamionowa moc pracy dla AC-4 3 kW
- Znamionowa moc pracy NEMA 7.4 kW