Stycznik mocy 3-bieg. 12A [AC-3] 0Z1R, DILM12-01(24V50/60HZ) | 276869 Eaton
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Eaton
Kod
EAN
Kod Producenta
276869
Stycznik mocy 3-bieg. 12A [AC-3] 0Z1R, DILM12-01(24V50/60HZ)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: DILM12-01(24V50/60HZ)
  • Producent Eaton
  • Wymiary 0.045m x 0.068m x 0.075m
  • Seria producenta DILM
Stycznik AC
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 24 - 24
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 24 - 24
  • Rodzaj napięcia sterowania AC
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1 22 A
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3 12 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3 5.5 kW
  • Znamionowy prąd pracy dla AC-4 7 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-4 3 kW
  • Znamionowa moc pracy NEMA 7.4 kW