Stycznik mocy 3-bieg. 115A [AC-3], 2Z2R, DILM115-22(RAC240) DILM | 239578 Eaton
Stycznik mocy 3-bieg. 115A [AC-3], 2Z2R, DILM115-22(RAC240) DILM
Informacja o Produkcie
- Producent Eaton
- Wymiary 0.09m x 0.17m x 0.175m
- Seria producenta DILM
Stycznik AC
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 190 - 240
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 190 - 240
- Rodzaj napięcia sterowania AC
- Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1 160 A
- Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3 115 A
- Znamionowa moc pracy dla AC-3 55 kW
- Znamionowy prąd pracy dla AC-4 55 A
- Znamionowa moc pracy dla AC-4 28 kW
- Znamionowa moc pracy NEMA 74 kW