Stycznik mocy 3-bieg. 1000A [AC-3] 2Z2R, DILM1000/22(RA250) DILM | 267214 Eaton
Stycznik mocy 3-bieg. 1000A [AC-3] 2Z2R, DILM1000/22(RA250) DILM
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: DILM1000/22(RA250)Stycznik mocy, urządzenie na wszystkich rynkach UL/CSA, CCC, brak wydmuchu gazów, seria komfortowa z możliwością bezpośredniego uruchamiania przez PLC, z wbudowanym układem ochronnym w elektronice sterującej, zgodnie z IEC/EN60947, z cewką szerokozakresową AC/DC, sterowany elektronicznie, minimalna moc rozruchu i zatrzymania, podwyższona kompatybilność elektromagnetyczna, przyłącza przewodów sterujących z zaciskami śrubowymi, pasuje do 1000V, stopień ochrony IP00, zabezpieczenie przed dotknięciem za pomocą pokrywy zacisków zgodnej z EN50274, trwałość 5mln cyklów łączenia mechanicznego, z układem ochronnym po stronie obciążenia do wyboru montowanym po stronie T lub L, dostępne akcesoria: boczne łączniki pomocnicze, pokrywa, blokada mechaniczna.
- Producent Eaton
- Wymiary 0.25m x 0.296m x 0.232m
- Seria producenta DILM
Stycznik AC
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 110 - 250
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 110 - 250
- Rodzaj napięcia sterowania AC/DC
- Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1 1225 A
- Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3 1000 A
- Znamionowa moc pracy dla AC-3 560 kW
- Znamionowy prąd pracy dla AC-4 800 A
- Znamionowa moc pracy dla AC-4 450 kW
- Znamionowa moc pracy NEMA 596 kW