Stycznik instalacyjny RXC40-31-A024 | 2617029 Relpol
Stycznik instalacyjny RXC40-31-A024
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: RXC40-31-A024Stycznik instalacyjny 4-biegunowy 3N/O+1N/Z 40A 250VAC; Cewka: 24VAC Wymiary: 85 x 54 x 67 mm. Montaż na szynie 35 mm. IP 20._x000D_
• Rodzaj napięcia zasilania: AC/DC_x000D_
• Cewka: 24 V AC_x000D_
• Konfiguracja styków: 3Z+1R_x000D_
• Sposób podłączenia: montaż na szynie 35 mm_x000D_
• Wymiary: 85 x 54 x 67 mm
- Producent Relpol
- Wymiary 85m x 54m x 67m
Stycznik instalacyjny
- Znamionowy prąd pracy 40 A
- Znamionowe napięcie sterujące 24 - 230 V