Stycznik instalacyjny RXC25-20-D024 | 2617080 Relpol
Stycznik instalacyjny RXC25-20-D024
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: RXC25-20-D024Stycznik instalacyjny 2-biegunowy 2N/O 25A 250VAC; Cewka: 24VDC Wymiary: 81 x 18 x 67 mm. Montaż na szynie 35 mm. IP 20._x000D_
• Rodzaj napięcia zasilania: AC/DC_x000D_
• Cewka: 24 V DC_x000D_
• Konfiguracja styków: 2Z_x000D_
• Sposób podłączenia: montaż na szynie 35 mm_x000D_
• Wymiary: 81 x 18 x 67 mm
- Producent Relpol
- Wymiary 81m x 18m x 67m
Stycznik instalacyjny
- Znamionowy prąd pracy 25 A
- Znamionowe napięcie sterujące 24 - 24 V