Stycznik instalacyjny 25A 4Z0R 24VAC/DC, CMUC24/25-40 | 137308 Eaton
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Eaton
Kod
EAN
Kod Producenta
137308
Stycznik instalacyjny 25A 4Z0R 24VAC/DC, CMUC24/25-40
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: CMUC24/25-40
Stycznik instalacyjny 25A 4Z0R 24VAC/DC, CMUC24/25-40. Stycznik instalacyjny, 24 V AC/DC, 4 N/O, 25 A ,TYP: CMUC24/25-40
  • Producent Eaton
  • Wymiary 0.035m x 0.06m x 0.085m
  • Seria producenta CMUC
Stycznik instalacyjny
  • Znamionowe napięcie pracy 24 - 24 V
  • Znamionowy prąd pracy 25 A
  • Znamionowe napięcie sterujące 440 - 440 V
  • Rodzaj napięcia zasilania AC/DC
  • Rodzaj napięcia sterowania AC/DC
  • Liczba styków zwiernych 4
  • Maksymalna zdolność łączeniowa dla żarówek 3000 W
  • Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek 1360 VA
  • Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (kompensacja DUO) 2552 VA
  • Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (z kompensacją równoległą) 1360 VA
  • Suwak do obsługi manualnej Nie
  • Liczba modułów 2
  • Głębokość wbudowania 69.5 mm