Stycznik instalacyjny 25A 2Z2R 24VAC, Z-SCH24/25-22 | 248850 Eaton
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Eaton
Kod
EAN
Kod Producenta
248850
Stycznik instalacyjny 25A 2Z2R 24VAC, Z-SCH24/25-22
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: Z-SCH24/25-22
Stycznik instalacyjny, pomiarowe napięcie sterownicze 24VAC, znamionowy prąd pracy przełącznika AC1 25A, funkcja: 2 zestyków zwiernych + 2 zestyków rozwiernych, informacje zgodne z IEC 61095, EN 61095, VDE 0660, IEC 60947-4-1, EN 60947-4-1, VDE, wymiary montażowe zatyczki 45mm szerokość montażowa 2JC (35mm.
  • Producent Eaton
  • Wymiary 0.035m x 0.06m x 0.085m
  • Seria producenta Z-SCH
Stycznik instalacyjny
  • Znamionowe napięcie pracy 440 - 440 V
  • Znamionowy prąd pracy 25 A
  • Kategoria użytkowania 1
  • Znamionowe napięcie sterujące 24 - 24 V
  • Rodzaj napięcia zasilania AC
  • Rodzaj napięcia sterowania AC
  • Liczba styków zwiernych 2
  • Liczba styków rozwiernych 2
  • Maksymalna zdolność łączeniowa dla żarówek 3000 W
  • Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek 1160 VA
  • Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (kompensacja DUO) 2552 VA
  • Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (z kompensacją równoległą) 1044 VA
  • Suwak do obsługi manualnej Nie
  • Liczba modułów 2
  • Głębokość wbudowania 60 mm