Stycznik do załączania kondensatorów 50kVar przy 400V 230VAC 50/60Hz | BFK8000A230 Lovato Electric
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Lovato Electric
Kod
EAN
Kod Producenta
BFK8000A230
Stycznik do załączania kondensatorów 50kVar przy 400V 230VAC 50/60Hz
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
  • Producent Lovato Electric
  • Wymiary 0.056m x 0.15m x 0.16m
Stycznik do baterii kondensatorów
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 230 - 230 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 230 - 230 V
  • Rodzaj napięcia sterowania AC
  • Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie śrubowe
  • Znamionowa moc bierna dla 400 V 50 kvar