Stycznik 3P 25A w AC3, | BF2510A400 Lovato Electric
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Lovato Electric
Kod
EAN
Kod Producenta
BF2510A400
Stycznik 3P 25A w AC3,
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
  • Producent Lovato Electric
  • Wymiary 0.047m x 0.086m x 0.09m
Stycznik AC
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 400 - 400 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 400 - 400 V
  • Rodzaj napięcia sterowania AC
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1 25 A
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3 25 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3 11 kW