Stycznik 3 biegunowy DILMS32-23(RDC24) 3 pole+2N/O+3N/C, 15 kW/400V/AC3, DC | 191712 Eaton
Stycznik 3 biegunowy DILMS32-23(RDC24) 3 pole+2N/O+3N/C, 15 kW/400V/AC3, DC
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: DILMS32-23(RDC24)Stycznik bezpieczeństwa, Zastosowanie: Styczniki do silników, Kompletne urządzenia do 170 A, Kategoria użytkowania: AC-1: Obciążenia bezindukcyjne lub lekko indukcyjne, piece oporowe, NAC-3: Silniki indukcyjne prądu przemiennego: rozruch, wyłączanie w trakcie pracy, AC-4: Silniki indukcyjne prądu przemiennego: rozruch, przeciwpoślizgowe, rewersyjne, impulsowe, Sposób podłączenia: Zaciski śrubowe, Uwagi: Nadaje się również do silników o klasie sprawności IE3., Urządzenia zgodne z IE3 są identyfikowane po logo na opakowaniu., Opis: Element styku pomocniczego połączony na stałe z urządzeniem podstawowym (ręczne uruchomienie niemożliwe). , Prąd znamionowy roboczy AC-3 380 V 400 V: Ie= 32 A, Prąd znamionowy roboczy AC-1 Prąd cieplny konwencjonalny w powietrzu swobodnym, 3 bieguny, 50 - 60 Hz Otwarte przy 40 °C: Ith =Ie= 45 A, zamknięte: Ith= 36 A, Prąd znamionowy roboczy AC-1 Prąd cieplny konwencjonalny w powietrzu swobodnym, 1 biegun otwarty: Ith= 100 A, zamknięte: Ith= 90 A, Maks. moc znamionowa silników trójfazowych, 50 - 60 Hz AC-3 220 V 230 V: P= 10 kW, 380 V 400 V: P= 15 kW, 660 V 690 V: P= 17 kW, Maks. parametry silników trójfazowych, 50 - 60 Hz AC-4 220 V 230 V: P= 4 kW, 380 V 400 V: P= 7 kW, 660 V 690 V: P= 10 kW, Styki N/O = Normalnie otwarte: 2 N/O, Styki N/C = Normalnie zamknięte: 3 NC, Instrukcje: Styki zgodne z normą EN 50 012., zintegrowany układ przeciwzakłóceniowy w elektronice wykonawczej, ze stykiem lustrzanym., Napięcie AC/DC: Praca DC
- Producent Eaton
- Seria producenta DILMS
Stycznik AC
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 - 24
- Rodzaj napięcia sterowania DC
- Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1 45 A
- Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3 32 A
- Znamionowa moc pracy dla AC-3 15 kW
- Znamionowy prąd pracy dla AC-4 15 A
- Znamionowa moc pracy dla AC-4 7 kW
- Znamionowa moc pracy NEMA 14.9 kW