Stycznik, 160KW/400V/AC-3 | 3RT1066-6NP36 Siemens
Stycznik, 160KW/400V/AC-3
Informacja o Produkcie
- Producent Siemens
- Wymiary 0.265m x 0.234m x 0.196m
Stycznik AC
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 277 - 200 V
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 200 - 277 V
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 200 - 277 V
- Rodzaj napięcia sterowania AC/DC
- Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1 330 A
- Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3 300 A
- Znamionowa moc pracy dla AC-3 160 kW
- Znamionowy prąd pracy dla AC-4 280 A
- Znamionowa moc pracy dla AC-4 160 kW