Stycznik 15kW 400V,sterowanie 230V AC, DILM32-01-EA(230V50HZ,240V60HZ) DILM | 190003 Eaton
Stycznik 15kW 400V,sterowanie 230V AC, DILM32-01-EA(230V50HZ,240V60HZ) DILM
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: DILM32-01-EA(230V50HZ,240V60HZ)Stycznik, Zastosowanie: Styczniki do silników, Styczniki do 170 A, 3-biegunowy, Kategoria użytkowa: AC-1: Obciążenia nieindukcyjne lub obciążenia o małej indukcyjności, piece oporowe, NAC-3: Standard. silniki indukcyjne AC: rozruch, wyłączanie w trakcie pracy, AC-4: Stand.silniki induk.AC:rozruch,podłącz.,cofanie,pr. spowol.,Sposób podłącz.: Zaciski śrubowe, Uwagi: Odpowiednie również dla silników o klasie sprawności IE3., Urządzenia spełniające normy IE3 są oznaczone odpowiednim logo na opakowaniu., Liczba biegunów: 3-biegunowy, Znamionowy prąd roboczy AC-3, 380 V 400 V: Ie= 32 A, Znamionowy prąd roboczy AC-1 Prąd cieplny umowny na wolnym powietrzu, 3-biegunowy
- Producent Eaton
- Wymiary 0.045m x 0.085m x 0.097m
- Seria producenta DILM
Stycznik AC
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 230 - 230 V
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 240 - 240 V
- Rodzaj napięcia sterowania AC
- Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1 45 A
- Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3 32 A
- Znamionowa moc pracy dla AC-3 15 kW
- Znamionowy prąd pracy dla AC-4 15 A
- Znamionowa moc pracy dla AC-4 7 kW