Śruba do betonu BSZ-SU, 12mm średnica wiertła, 110mm gwintu, BSZSU12110ZL | 402625 Erico
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Erico
Kod
EAN
Kod Producenta
402625
Śruba do betonu BSZ-SU, 12mm średnica wiertła, 110mm gwintu, BSZSU12110ZL
Informacja o Produkcie
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: BSZSU12110ZL
  • Producent Erico
Kotwa sworzniowa
  • Model Do wbicia
  • Materiał Stal
  • Gatunek materiału Inne
  • Zabezpieczenie powierzchni Ocynk galwaniczny/elektrolityczny
  • Rodzaj gwintu Metryczny
  • Rozmiar gwintu metrycznego 12
  • Grubość mocowania 10 mm
  • Średnica otworu montażowego 14.6 mm
  • Długość kotwy 110 mm