[ S8VK-C24024 ] zasilacz impulsowy DIN, 1x100…240VAC(90…350VDC) / 24VDC 10A 240W, IP20 | 375668 Omron Electronics
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Omron Electronics
Kod
EAN
Kod Producenta
375668
[ S8VK-C24024 ] zasilacz impulsowy DIN, 1x100…240VAC(90…350VDC) / 24VDC 10A 240W, IP20
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: S8VK-C24024
  • Producent Omron Electronics
  • Wymiary 0.175m x 0.113m x 0.179m
Zasilacz DC
  • Rodzaj napięcia zasilającego AC/DC
  • Napięcie wyjściowe 1 24 - 24 V
  • Maksymalny prąd wyjściowy 1 10 A
  • Znamionowe napięcie zasilające dla AC 50 Hz 85 - 264 V
  • Znamionowe napięcie zasilające dla AC 60 Hz 85 - 264 V
  • Znamionowe napięcie zasilające dla DC 90 - 350 V
  • Moc wyjściowa 240 W
  • Stabilizowany Nie
  • Nadaje się do montażu na szynie montażowej Tak
  • Możliwość montażu na ścianie Nie
  • Wersja modułowa Nie
  • Szerokość wyrażona liczbą modułów 1
  • Szerokość 60 mm
  • Wysokość 125 mm
  • Głębokość 140 mm