Rozrusznik silnikowy w obudowie TeSys LG 1-1,6A cewka 380/400AVAC | LG7K06Q706 Schneider Electric
Rozrusznik silnikowy w obudowie TeSys LG 1-1,6A cewka 380/400AVAC
Informacja o Produkcie
- Producent Schneider Electric
- Wymiary 0.25m x 0.21m x 0.28m
- Seria producenta TeSys K, D
Układ rozruchowy silnika
- Rodzaj układu rozruchowego Rozruch bezpośredni
- Z wyzwalaczem zwarciowym Tak
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 380 - 400 V
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 380 - 400 V
- Rodzaj napięcia sterowania AC
- Znamionowa moc pracy dla AC-3 0.25 kW
- Znamionowa moc pracy dla AC-3 0.55 kW
- Znamionowy prąd pracy Ie 1.6 A
- Znamionowy prąd pracy dla AC-3 1.6 A
- Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego 1 - 1.6 A
- Maksymalna temperatura otoczenia 40 °C
- Zabezpieczenie przeciążeniowe z kompensacją temperaturowa Tak
- Klasa wyzwalania KLASA 10
- Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie śrubowe
- Rodzaj połączenia elektrycznego dla obwodu pomocniczego i sterowania Połączenie śrubowe
- Nadaje się do montażu na szynie montażowej Nie
- Z transformatorem Nie
- Liczba pozycji sterowniczych 4
- Do wyłączania awaryjnego Tak
- Koordynacja zgodnie z IEC 60947-4-3 Klasa 1
- Możliwość zewnętrznego kasowania Nie
- Z bezpiecznikiem Nie
- Stopień ochrony (IP) IP55
- Obsługa protokołu TCP/IP Nie
- Obsługa protokołu PROFIBUS Nie
- Obsługa protokołu CAN Nie
- Obsługa protokołu INTERBUS Nie
- Obsługa protokołu ASI Nie
- Obsługa protokołu Modbus Nie
- Obsługa protokołu Data-Highway Nie
- Obsługa protokołu DeviceNet Nie
- Obsługa protokołu SUCONET Nie
- Obsługa protokołu LON Nie
- Obsługa protokołu PROFINET IO Nie
- Obsługa protokołu PROFINET CBA Nie
- Obsługa protokołu SERCOS Nie
- Obsługa protokołu Foundation Fieldbus Nie
- Obsługa protokołu EtherNet/IP Nie
- Obsługa protokołu AS-Interface Safety at Work Nie
- Obsługa protokołu DeviceNet Safety Nie
- Obsługa protokołu INTERBUS-Safety Nie
- Obsługa protokołu PROFIsafe Nie
- Obsługa protokołu SafetyBUS p Nie
- Obsługa innych protokołów Nie
- Szerokość 175 mm
- Wysokość 165 mm
- Głębokość 177 mm
- Moc znamionowa 0.55 kW
- Znamionowy warunkowy prąd zwarciowy 50000 A