Rozrusznik bezpośredni w obudowie z wyłącznikiem silnikowym (4-6,5A) i stycznikiem (cewka 230VAC) | M2P00911230A8 Lovato Electric
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Lovato Electric
Kod
EAN
Kod Producenta
M2P00911230A8
Rozrusznik bezpośredni w obudowie z wyłącznikiem silnikowym (4-6,5A) i stycznikiem (cewka 230VAC)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
  • Producent Lovato Electric
  • Wymiary 0.116m x 0.195m x 0.241m
Układ rozruchowy silnika
  • Rodzaj układu rozruchowego Rozruch bezpośredni
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 220 - 240 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 220 - 240 V
  • Rodzaj napięcia sterowania AC
  • Maksymalna temperatura otoczenia 70 °C