Rozłącznik w obudowie, 30 A DC SOL30/2MV | 120926 Eaton
Rozłącznik w obudowie, 30 A DC SOL30/2MV
Informacja o Produkcie
- Producent Eaton
- Wymiary 0.1m x 0.13m x 0.224m
- Seria producenta DC do PV
Rozłącznik izolacyjny (AC)
- Jako rozłącznik główny Nie
- Jako rozłącznik remontowy Nie
- Jako rozłącznik bezpieczeństwa Nie
- Jako wyłącznik awaryjny Nie
- Jako przełącznik nawrotny Nie
- Liczba łączników 1
- Znamionowe napięcie pracy 1000 - 1000
- Znamionowy prąd ciągły Iu 30 A
- Znamionowy wytrzymywany prąd krótkotrwały Icw 0.36 kA
- Zdolność łączeniowa przy 400 V 30 kW