Rozłącznik On/Off In=32A P=15kW, P1-32/V/SVB P/T | 095676 Eaton
Rozłącznik On/Off In=32A P=15kW, P1-32/V/SVB P/T
Informacja o Produkcie
- Producent Eaton
- Wymiary 0.054m x 0.07m x 0.09m
- Seria producenta P , T
Rozłącznik izolacyjny (AC)
- Jako rozłącznik główny Tak
- Jako rozłącznik remontowy Tak
- Jako rozłącznik bezpieczeństwa Nie
- Jako wyłącznik awaryjny Tak
- Jako przełącznik nawrotny Nie
- Liczba łączników 1
- Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue AC 690 V
- Znamionowe napięcie pracy 690 - 690
- Znamionowy prąd ciągły Iu 32 A
- Znamionowy prąd ciągły dla AC-23 32 A
- Znamionowy prąd ciągły dla AC-21 32 A
- Znamionowa moc pracy dla AC-3 13 kW
- Znamionowy wytrzymywany prąd krótkotrwały Icw 0.64 kA
- Znamionowa moc pracy dla AC-23 15 kW
- Zdolność łączeniowa przy 400 V 15 kW