Rozłącznik On/Off In=25A P=13kW P1-25/IVS/N P/T | 083964 Eaton
Rozłącznik On/Off In=25A P=13kW P1-25/IVS/N P/T
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: P1-25/IVS/NRozłącznik ZAŁ-WYŁ, P1, Znamionowy prąd ciągły (Iu): 25 A, Wyposażone w: Czarne pokrętło z tabliczką czołową, Sposób montażu: Mocowanie rozdzielnicy serwisowej, Liczba biegunów: Czterobiegunowy, Stopień ochrony: NEMA Inny
- Producent Eaton
- Wymiary 0.069m x 0.07m x 0.091m
- Seria producenta P , T
Rozłącznik izolacyjny (AC)
- Jako rozłącznik główny Nie
- Jako rozłącznik remontowy Nie
- Jako rozłącznik bezpieczeństwa Nie
- Jako wyłącznik awaryjny Nie
- Jako przełącznik nawrotny Nie
- Liczba łączników 1
- Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue AC 690 V
- Znamionowe napięcie pracy 690 - 690 V
- Znamionowy prąd ciągły Iu 25 A
- Znamionowy prąd ciągły dla AC-23 25 A
- Znamionowy prąd ciągły dla AC-21 25 A
- Znamionowa moc pracy dla AC-3 7.5 kW
- Znamionowy wytrzymywany prąd krótkotrwały Icw 0.64 kA
- Znamionowa moc pracy dla AC-23 13 kW
- Zdolność łączeniowa przy 400 V 13 kW