Rozłącznik bezpiecznikowy 3-bieg. 160A NH00, wersja FCE, XNH00-FCE-A160-BT | 183030 Eaton
Rozłącznik bezpiecznikowy 3-bieg. 160A NH00, wersja FCE, XNH00-FCE-A160-BT
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: XNH00-FCE-A160-BTRozłącznik bezpiecznikowy NH 3-biegunowy z zaciskiem skrzynkowym 1,5 - 95 mm²; płyta montażowa; elektroniczne monitorowanie stanu bezpieczników; do wkładek bezpiecznikowych NH000 i NH00; kompatybilny z systemem SmartWire z zestawem XNH...-SWD-KIT
- Producent Eaton
- Seria producenta XNH
Rozłącznik bezpiecznikowy
- Jako rozłącznik główny Nie
- Jako rozłącznik bezpieczeństwa Nie
- Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue AC 500 V
- Znamionowy prąd ciągły Iu 160 A