Rozłącznik bezpiecznikowy 1-bieg. 400/630A NH3, montaż na płycie, wersja Basic XNH32-1-A630
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: XNH32-1-A630Rozłącznik bezpiecznikowy NH 1-biegunowy z zaciskiem płaskim M10 maks. 240 mm²; płyta montażowa; do wkładek bezpiecznikowych NH3 i wkładek bezpiecznikowych NH2
- Producent Eaton
- Wymiary 0.091m x 0.134m x 0.306m
- Seria producenta XNH
Rozłącznik bezpiecznikowy
- Jako rozłącznik główny Nie
- Jako rozłącznik bezpieczeństwa Nie
- Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue AC 690 V
- Znamionowy prąd ciągły Iu 630 A