Rozdzielnica stojąca IP30, bez wyposażenia, BP-F-600/17/3 Profi+ | 102057 Eaton
Rozdzielnica stojąca IP30, bez wyposażenia, BP-F-600/17/3 Profi+
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: BP-F-600/17/3Seria rozdzielnic natynkowych i podtynkowych Profi+ do 630A. Rozdzielnice o stopniu ochrony IP30 i IP54 oraz klasie ochronności I. Konstrukcja umożliwia łączenie rozdzielnic natynkowych zarówno szeregowo jak i pionowo.
- Producent Eaton
- Wymiary 0.615m x 1.78m x 0.315m
Obudowa/rozdzielnica pusta
- Szerokość 600 mm
- Wysokość 1760 mm
- Głębokość 300 mm