Rozdzielnica stojąca IP30 2000x1200x400mm (WxSxG), BP-F-1200/20/4-P Profi+ | 119196 Eaton
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Eaton
Kod
EAN
Kod Producenta
119196
Rozdzielnica stojąca IP30 2000x1200x400mm (WxSxG), BP-F-1200/20/4-P Profi+
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: BP-F-1200/20/4-P
Stojąca rozdzielnica z blokadą dźwigni obrotowej, IP30, kolor szary, RAL 7035, szerokość 1200 mm, wysokość zewnętrzna 2060 mm, wysokość płyty czołowej 1950 mm, głębokość 400 mm, zawiera górne i dolne wkładki płyty uszczelniającej, drzwi metalowe z dźwignią obrotową, drzwi mogą być prawe lub lewe, rama montażowa (z tyłu) bez szyn montażowych, przeznaczona wyłącznie do montażu w konfiguracji MSW (nie są wymagane narożne wieże BPZ-CTS-S), uziemione pokrywy metalowe, wyjątkowa stabilność dzięki spawanej konstrukcji, duża przestrzeń na okablowanie, zmienne wyposażenie wewnętrzne z / bez wyjmowanej ramy montażowej, dobrze ustrukturyzowana, wielowarstwowa konstrukcja zapewniająca łatwy dostęp do instalacji: rama podstawowa - szyny DIN... - obudowa
  • Producent Eaton
  • Wymiary 1.215m x 2.08m x 0.415m
  • Seria producenta Profi+
Obudowa/rozdzielnica pusta
  • Szerokość 1200 mm
  • Wysokość 2060 mm
  • Głębokość 400 mm