Rozdzielnica p/t IP30 z wyposażeniem na 315mod, BP-U-3S-MES-800/15-ST Profi+ | 143149 Eaton
Rozdzielnica p/t IP30 z wyposażeniem na 315mod, BP-U-3S-MES-800/15-ST Profi+
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: BP-U-3S-MES-800/15-STKompletna rozdzielnica serwisowa BP-U-3S-MES z blachy stalowej, podtynkowa, szerokość 800 mm, wysokość 1560 mm, 35 jednostek przestrzennych na rząd, 7 rzędów, podtynkowa rozdzielnica z obudową i półką montażową, kompletna, blacha stalowa z powłoką proszkową, RAL 7035
- Producent Eaton
- Seria producenta Profi+
Szafka rozdzielcza
- Sposób montażu Montaż podtynkowy
- Liczba rzędów 7
- Szerokość wyrażona liczbą modułów 35
- Rodzaj pokrywy Drzwi
- Wykonanie/rodzaj pokrywy Zamknięty
- Transparentna pokrywa/drzwi Nie
- Materiał obudowy Stal
- Wysokość 1565 mm
- Szerokość 835 mm
- Głębokość 247 mm
- Głębokość wbudowania 240 mm
- Głębokość wewnętrzna 242 mm