Redukcja symetryczna RKSL200/100H42 gr. blachy 0,7mm | 145320 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
145320
Redukcja symetryczna RKSL200/100H42 gr. blachy 0,7mm
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 10 szt.
Alternatywny kod produktu: RKSL200/100H42
  • Producent Baks
  • Seria producenta RKSL
Redukcja do korytek kablowych
  • Nadaje się do korytka kablowego o wysokości 42 mm
  • Szerokość (większa) 200 mm
  • Szerokość (mniejsza) 100 mm