Redukcja symetryczna RKSJ100/50 H60, gr. blachy 1,0mm | 165524 Baks
Redukcja symetryczna RKSJ100/50 H60, gr. blachy 1,0mm
Informacja o Produkcie
- Producent Baks
- Seria producenta RKSJ
Redukcja do korytek kablowych
- Nadaje się do korytka kablowego o wysokości 60 mm
- Szerokość (większa) 150 mm
- Szerokość (mniejsza) 50 mm