Kompaktowy wyłącznik różnicowo-nadprądowy kombinowany RCBO 1+N w jednym module 6kA typ AC 300mA B10 | 5SV1616-0KK10 Siemens
Kod Producenta
5SV1616-0KK10
Kompaktowy wyłącznik różnicowo-nadprądowy kombinowany RCBO 1+N w jednym module 6kA typ AC 300mA B10
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: 5SV16160KK10
  • Producent Siemens
Wyłącznik różnicowoprądowy z członem nadprądowym
  • Liczba biegunów (całkowita) 2
  • Liczba biegunów chronionych 1
  • Napięcie znamionowe 230 V
  • Napięcie znamionowe izolacji Ui 253 V
  • Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 4 kV
  • Prąd znamionowy 10 A
  • Znamionowy prąd różnicowy 0.3 A
  • Klasa ograniczenia energii 3
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z EN 61009 6 kA
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z IEC 60947-2 25 kA
  • Znamionowa zwarciowa zdolność wyłączania Icn zgodnie z EN 61009-1 6 kA
  • Jednocześnie rozłączany biegun N Tak
  • Z blokadą Tak
  • Stopień zanieczyszczenia 2
  • Szerokość wyrażona liczbą modułów 1
  • Głębokość wbudowania 70 mm