RCBO kompaktowy 1 faz.+N 4,5 kA typ AC 300 mA C16 | 5SV1613-1KK16 Siemens
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Siemens
Kod
EAN
Kod Producenta
5SV1613-1KK16
RCBO kompaktowy 1 faz.+N 4,5 kA typ AC 300 mA C16
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: 5SV16131KK16
  • Producent Siemens
Wyłącznik różnicowoprądowy z członem nadprądowym
  • Liczba biegunów (całkowita) 2
  • Liczba biegunów chronionych 1
  • Napięcie znamionowe 230 V
  • Napięcie znamionowe izolacji Ui 253 V
  • Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 4 kV
  • Prąd znamionowy 16 A
  • Znamionowy prąd różnicowy 0.3 A
  • Klasa ograniczenia energii 3
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z EN 61009 4.5 kA
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z IEC 60947-2 5 kA
  • Znamionowa zwarciowa zdolność wyłączania Icn zgodnie z EN 61009-1 4.5 kA
  • Jednocześnie rozłączany biegun N Tak
  • Z blokadą Tak
  • Stopień zanieczyszczenia 2
  • Szerokość wyrażona liczbą modułów 1
  • Głębokość wbudowania 70 mm