RCBO, 10 kA, 1-bieg.+N, typ AC, 100 mA, char. C, In: 20 A, Un AC: 230 V | 5SU1454-1KK20 Siemens
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Siemens
Kod
EAN
Kod Producenta
5SU1454-1KK20
RCBO, 10 kA, 1-bieg.+N, typ AC, 100 mA, char. C, In: 20 A, Un AC: 230 V
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: 5SU14541KK20
  • Producent Siemens
Wyłącznik różnicowoprądowy z członem nadprądowym
  • Liczba biegunów (całkowita) 2
  • Liczba biegunów chronionych 1
  • Napięcie znamionowe 230 V
  • Napięcie znamionowe izolacji Ui 264 V
  • Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 4 kV
  • Prąd znamionowy 20 A
  • Znamionowy prąd różnicowy 0.1 A
  • Czułość AC
  • Klasa ograniczenia energii 3
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z EN 61009 10 kA
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z IEC 60947-2 20 kA
  • Znamionowa zwarciowa zdolność wyłączania Icn zgodnie z EN 61009-1 10 kA
  • Odporność na udar prądowy 1 kA
  • Rodzaj napięcia AC
  • Charakterystyka wyzwalania C
  • Jednocześnie rozłączany biegun N Tak
  • Z blokadą Tak
  • Kategoria przepięcia 3
  • Stopień zanieczyszczenia 2
  • Szerokość wyrażona liczbą modułów 2
  • Głębokość wbudowania 70 mm