Przemiennik częstotliwości ATV630 3-fazowy 500/690VAC 50/60Hz 22kW 29A IP00 | ATV630D22Y6 Schneider Electric
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Schneider Electric
Kod
EAN
Kod Producenta
ATV630D22Y6
Przemiennik częstotliwości ATV630 3-fazowy 500/690VAC 50/60Hz 22kW 29A IP00
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
  • Producent Schneider Electric
  • Wymiary 0.395m x 0.485m x 0.8m
  • Seria producenta Altivar Process ATV 600
Przemiennik częstotliwości =< 1 kV
  • Napięcie sieci 500 - 690 V
  • Częstotliwość sieci 50/60 Hz
  • Liczba faz wejściowych 3
  • Liczba faz wyjściowych 2
  • Maksymalna częstotliwość wyjściowa 500 Hz
  • Maks. napięcie wyjściowe 690 V
  • Znamionowy prąd wyjściowy I2N 29 A
  • Maks. moc oddawana (char. obciążenia kwadratowa) przy znam. napięciu wyjściowym 22 kW
  • Maks. moc oddawana (char. obciążenia liniowa) przy znam. napięciu wyjściowym 22 kW
  • Względna tolerancja częstotliwości sieciowej 5 %
  • Względna tolerancja napięcia sieciowego 10 %
  • Liczba wyjść analogowych 2
  • Liczba wejść analogowych 3
  • Liczba wejść cyfrowych 6
  • Z elementem regulacyjnym/sterującym Nie
  • Dozwolone zastosowanie w przemyśle Nie
  • Dozwolone zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i obiektach handlowych Nie
  • Obsługa protokołu TCP/IP Tak
  • Obsługa protokołu PROFIBUS Tak
  • Obsługa protokołu CAN Tak
  • Obsługa protokołu INTERBUS Nie
  • Obsługa protokołu ASI Nie
  • Obsługa protokołu KNX Nie
  • Obsługa protokołu Modbus Tak
  • Obsługa protokołu Data-Highway Nie
  • Obsługa protokołu DeviceNet Tak
  • Obsługa protokołu SUCONET Nie
  • Obsługa protokołu LON Nie
  • Obsługa protokołu PROFINET IO Nie
  • Obsługa protokołu PROFINET CBA Nie
  • Obsługa protokołu SERCOS Nie
  • Obsługa protokołu Foundation Fieldbus Nie
  • Obsługa protokołu EtherNet/IP Tak
  • Obsługa protokołu AS-Interface Safety at Work Nie
  • Obsługa protokołu DeviceNet Safety Nie
  • Obsługa protokołu INTERBUS-Safety Nie
  • Obsługa protokołu PROFIsafe Nie
  • Obsługa protokołu SafetyBUS p Nie
  • Obsługa protokołu BACnet Nie
  • Obsługa innych protokołów Nie
  • Liczba złączy sprzętowych RS-485 2
  • Z interfejsem optycznym Nie
  • Ze złączem do komputera PC Nie
  • Zintegrowany moduł hamujący (chopper) Nie
  • Możliwość pracy we wszystkich ćwiartkach układu współrzędnych Nie
  • Rodzaj przemiennika Przemiennik napięciowy
  • Stopień ochrony (IP) IP21
  • Wysokość 420 mm
  • Szerokość 246 mm
  • Głębokość 242 mm