Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Telemecanique Sensors
Kod
EAN
Kod Producenta
XMPE12C2531C202
Przełącznik czujnik ciśnieniowy OsiSense XM 12 Bar G 1/2 żeński
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
  • Producent Telemecanique Sensors
  • Wymiary 0.12m x 0.065m x 0.17m
Wyłącznik ciśnieniowy
  • Odpowiedni do dozoru Tak
  • Odpowiedni jako regulator 2-punktowy Tak
  • Odpowiedni jako ogranicznik Tak
  • Ciśnienie załączające 1.3 - 12 bar
  • Nastawa początkowa 1300 - 12000 hPa
  • Nastawa końcowa 300 - 10300 hPa
  • Zakres ciśnienia załączającego 8.4 bar
  • Ciśnienie rozrywające 30 bar
  • Rozmiar gwintu Inne
  • Napięcie znamionowe Ue przy AC 50 Hz 230 - 400 V
  • Napięcie znamionowe Ue przy AC 60 Hz 230 - 400 V
  • Wartość początkowa zakresu pomiarowego ciśnienia 130000 Pa
  • Wartość końcowa zakresu pomiarowego ciśnienia 1200000 Pa
  • Liczba styków pomocniczych rozwiernych 3
  • Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
  • Liczba styków głównych rozwiernych 3
  • Z obsługą ręczną Tak
  • Z wyłącznikiem manualnym Tak
  • Wersja elektroniczna Nie
  • Z wyświetlaczem Nie
  • Wykonanie przeciwwybuchowe Nie
  • Stopień ochrony (IP) IP54
  • Stopień ochrony (NEMA) Inne
  • Wysokość 138 mm
  • Szerokość 57 mm
  • Głębokość 98 mm