Przekładniki prądowe PACT RCP-4000A-1A-D190-10M | 2910327 Phoenix Contact
Przekładniki prądowe PACT RCP-4000A-1A-D190-10M
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: PACT RCP-4000A-1A-D190-10MZestaw składający się z przekładnika 1 A i cewki Rogowskiego z przewodem sygnałowym. Długość cewki Rogowskiego: 600 mm, średnica: 190 mm. Długość przewodu sygnałowego: 10 m. Cewka Rogowskiego służy do pomiaru prądu przemiennego w szynach zbiorczych i liniach energoelektrycznych.
- Producent Phoenix Contact
Przekładnik prądowy
- Model Przekładnik prądowy przelotowy
- Znamionowy prąd pierwotny 4000 A
- Klasa dokładności 1
- Skalibrowany Nie
- Wysokość otworu 85 mm
- Szerokość otworu 22.5 mm