Przekładnik prądowy 150/5 średnica otworu 23mm | DM2T0150 Lovato Electric
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Lovato Electric
Kod
EAN
Kod Producenta
DM2T0150
Przekładnik prądowy 150/5 średnica otworu 23mm
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
  • Producent Lovato Electric
  • Wymiary 0.049m x 0.07m x 0.056m
Przekładnik prądowy
  • Model Przekładnik prądowy przelotowy
  • Znamionowy prąd pierwotny 150 A
  • Znamionowy prąd wtórny 5 A
  • Znamionowa wtórna moc pozorna 1.5 VA
  • Z ochroną przed dotykiem Tak
  • Średnica przepustu 23 mm