Przekaźniki bezpieczeństwa PSR-SCP-230UC/ESAM4/3X1/1X2/B | 2901428 Phoenix Contact
Przekaźniki bezpieczeństwa PSR-SCP-230UC/ESAM4/3X1/1X2/B
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: PSR-SCP-230UC/ESAM4/3X1/1X2/BPrzekaźnik bezpieczeństwa do nadzoru zatrzymania awaryjnego i drzwi bezpieczeństwa do SIL 3 lub Kat. 4, PL e według EN ISO 13849, praca jedno- lub dwukanałowa, 3 torów zwolnienia blokady, wejściowe napięcie znamionowe 230 V AC/DC, wtykowe zaciski śrubowe
- Producent Phoenix Contact
- Wymiary 0.11m x 0.04m x 0.12m
Urządzenie do kontroli obwodów bezpieczeństwa
- Model Podstawowy
- Odpowiedni do kontroli wyłączników krańcowych Nie
- Odpowiedni do kontroli obwodów awaryjnego stopu Tak
- Odpowiedni do kontroli zaworów Nie
- Do kontroli czujników optoelektronicznych / kurtyn świetlnych Nie
- Odpowiedni do kontroli czujników dotykowych Nie
- Odpowiedni do kontroli przełączników magnetycznych Nie
- Odpowiedni do kontroli przełączników zbliżeniowych Nie
- Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
- Nadaje się do montażu na szynie montażowej Tak
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 230 - 230
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 230 - 230
- Rodzaj napięcia sterowania AC
- Z odłączalnymi zaciskami Tak
- Liczba wejść 1- i 2-kanałowe
- Z funkcją wyciszenia Nie
- Z pętlą sprzężenia zwrotnego Nie
- Kategoria stopu według IEC 60204 0
- Poziom bezpieczeństwa PL zgodnie z EN ISO 13849-1 Poziom e
- Poziom bezpieczeństwa SIL zgodnie z IEC 61508 3
- Certyfikat BG BIA Tak
- Certyfikat UL Tak
- Szerokość 22.5 mm
- Wysokość 99 mm
- Głębokość 114.5 mm